Strażak Lubzina – mecze, wyniki i tabela
Strażak Lubzina – wyniki, terminarz, forma i pozycja w tabeli rozgrywek Klasa B 2025/2026, grupa: Dębica I (sezon 2025/2026). Regionalna piłka nożna na portalu Ropczyce – dane aktualizowane automatycznie.
SL
Brak zaplanowanych meczów
Trwa przerwa sezonowa.
Statystyki sezonu 2025/2026
2Pozycja
18Mecze
14Wygrane
1Remisy
3Porażki
110:38Bramki
+72Bilans
43Punkty
Wyniki sezonu 2025/2026
Strażak Lubzina
SL
8:0
LM LZS Mała
W
LKS Brzeźnica
4:6
SL Strażak Lubzina
W
Strażak Lubzina
SL
2:4
Kłos Kawęczyn
P
Gród Będziemyśl
3:6
SL Strażak Lubzina
W
Strażak Lubzina
SL
3:2
PW Piast Wolica Piaskowa
W
Olchovia Olchowa
OO
1:16
SL Strażak Lubzina
W
Strażak Lubzina
SL
8:1
ON Olimpia Nockowa
W
Plon Klęczany
PK
1:1
SL Strażak Lubzina
R
Strażak Lubzina
SL
5:1
BB Borkovia Borek Wielki
W
LZS Mała
LM
0:10
SL Strażak Lubzina
W
Strażak Lubzina
SL
3:2
LKS Brzeźnica
W
Kłos Kawęczyn
6:2
SL Strażak Lubzina
P
Strażak Lubzina
SL
5:3
Gród Będziemyśl
W
Piast Wolica Piaskowa
PW
2:5
SL Strażak Lubzina
W
Strażak Lubzina
SL
18:0
OO Olchovia Olchowa
W
Olimpia Nockowa
ON
1:5
SL Strażak Lubzina
W
Strażak Lubzina
SL
2:4
PK Plon Klęczany
P
Borkovia Borek Wielki
BB
3:5
SL Strażak Lubzina
W
Nadchodzące mecze
Brak zaplanowanych meczów lub trwa przerwa sezonowa.
Tabela ligowa – Klasa B 2025/2026, grupa: Dębica I
| # | Drużyna | M | W | R | P | BZ | BS | +/- | Pkt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kłos Kawęczyn | 18 | 15 | 0 | 3 | 84 | 14 | +70 | 45 |
| 2 | SLStrażak Lubzina | 18 | 14 | 1 | 3 | 110 | 38 | +72 | 43 |
| 3 | PWPiast Wolica Piaskowa | 18 | 14 | 1 | 3 | 68 | 24 | +44 | 43 |
| 4 | PKPlon Klęczany | 18 | 11 | 2 | 5 | 63 | 30 | +33 | 35 |
| 5 | LKS Brzeźnica | 18 | 11 | 0 | 7 | 65 | 38 | +27 | 33 |
| 6 | Gród Będziemyśl | 18 | 7 | 2 | 9 | 54 | 47 | +7 | 23 |
| 7 | BBBorkovia Borek Wielki | 18 | 5 | 2 | 11 | 40 | 56 | -16 | 17 |
| 8 | ONOlimpia Nockowa | 18 | 4 | 2 | 12 | 40 | 56 | -16 | 14 |
| 9 | LMLZS Mała | 18 | 4 | 0 | 14 | 29 | 87 | -58 | 12 |
| 10 | OOOlchovia Olchowa | 18 | 0 | 0 | 18 | 6 | 169 | -163 | 0 |
Inne sezony Strażak Lubzina
Klasa A 2024/2025, grupa: Dębica
14. miejsce
26 meczów · 3Z-3R-20P · 38:91 · 12 pkt
→
Klasa B 2023/2024, grupa: Dębica II
2. miejsce
18 meczów · 13Z-3R-2P · 65:26 · 42 pkt
→
O drużynie
- Drużyna
- Strażak Lubzina
- Miasto
- Lubzina
- Rozgrywki
- Klasa B 2025/2026, grupa: Dębica I
- Sezon
- 2025/2026
Aktualizacja danych: 07.07.2026, 15:17
Najczęstsze pytania o Strażak Lubzina
Kiedy Strażak Lubzina rozegrał ostatni mecz i jak się zakończył?
Strażak Lubzina rozegrał ostatni mecz 14.06.2026 u siebie z drużyną LZS Mała. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem 8:0.
Które miejsce zajmuje Strażak Lubzina w tabeli?
Strażak Lubzina zajmuje 2. miejsce w rozgrywkach Klasa B 2025/2026, grupa: Dębica I z dorobkiem 43 pkt po 18 meczach (14 zwycięstw, 1 remisów, 3 porażek).
Jaka jest ostatnia forma Strażak Lubzina?
W ostatnich 5 meczach Strażak Lubzina zanotował 4 zwycięstw, 0 remisów i 1 porażek.
Ile bramek strzelił Strażak Lubzina w sezonie 2025/2026?
W sezonie 2025/2026 Strażak Lubzina strzelił 110 bramek i stracił 38 (bilans bramkowy +72).
Kto prowadzi w tabeli Klasa B 2025/2026, grupa: Dębica I?
Liderem Klasa B 2025/2026, grupa: Dębica I jest Kłos Kawęczyn z dorobkiem 45 pkt. Strażak Lubzina traci do lidera 2 pkt.
Jakie było najwyższe zwycięstwo Strażak Lubzina w tym sezonie?
Najwyższe zwycięstwo Strażak Lubzina w sezonie 2025/2026 to 18:0 z drużyną Olchovia Olchowa (21.09.2025).
Jak Strażak Lubzina radzi sobie u siebie, a jak na wyjeździe?
U siebie Strażak Lubzina ma bilans 7-0-2 (zwycięstwa-remisy-porażki), a na wyjeździe 7-1-1.
W jakiej lidze gra Strażak Lubzina?
Strażak Lubzina występuje w rozgrywkach Klasa B 2025/2026, grupa: Dębica I w sezonie 2025/2026.
Jak Strażak Lubzina wypadł w poprzednim sezonie?
W sezonie 2024/2025 Strażak Lubzina zajął 14. miejsce (Klasa A 2024/2025, grupa: Dębica) z dorobkiem 12 pkt.